Outdoor Blanket Foldable & Portable

1,490 L

 

Batanie e cila mund te paloset dhe te behet shume e vogel. Perbere me material cilesor dhe eshte rezistente ndaj reres dhe ujit. Perfekte per aktivitete te ndryshme ne natyre. 

Ka stok

Shitur: 64 copë

SKU: RH33 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim