Apple Pencil 2nd Generation

13,990 L

 

Modeli me i ri i Lapsit te Apple ben te shkruarit, te mbajturit shenim dhe vizatimin me te mire se kurre me pare. Ngjitet me magnet pas iPad-it tuaj dhe karikohet pa qene nevoja per fishe.

Ka stok

SKU: DUN510-W Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Length

6.53 inches (166 mm)

Diameter

0.35 inch (8.9 mm)

Weight

0.73 ounce (20.7 grams)

Connections

Bluetooth

Other Features

Magnetically attaches and pairs

Compatibility

iPad Models
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)