Kodak Max Lithium CR2430

190 L

 

Bateri me cilesi te larte per celes makine, makine llogaritese dhe shume pajisje te tjera. 

Ka stok

SKU: BKD11 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim