SAPO ERDHI

Apple Pencil USB-C

9,990 L

 

Apple Pencil (USB-C) është perfekt për mbajtjen e shënimeve, skicime, përpunim dokumentash e shumë të tjera. Mundëson precizion, përgjigje të menjëhershme dhe sensitivitet të lartë për të punuar me presionin minimal dhe aspak lodhje. Karikohet lehtësisht përmes portës USB Type-C dhe mund të mbahet përmes magnetit tek iPad juaj. Është i përshtatshëm me një gamë të gjerë të modeleve të iPad-it dhe siguron jetëgjatësi falë dizajnit kompakt të cilin Apple e realizon gjithmonë me sukses.

Ka stok

SKU: CNG4821-W Modeli: MUWA3AM Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MUWA3AM

Color

White

General
Connections

Bluetooth
USB-C Connector

System Requirements

iPadOS 17.1.1 or later

Compatibility

iPad Models
iPad Pro 12.9-inch (6th generation)
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (4th generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Air (5th generation)
iPad Air (4th generation)
iPad (10th generation)
iPad mini (6th generation)

Other Features

Magnetically attaches

Dimensions & Weight
Dimensions

155 x 8.9 mm

Weight

20.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Pencil (USB-C)