Apple USB-C Power Adapter 20W

1,990 L

 

Adaptor origjinal Apple per kaeikimin e pajisjeve tuaja. Me fuqi 20W, USB C ofron nje karikim te shpejte dhe efikas ne shtepi, ne zyre ose ne levizje.

Ka stok

SKU: DUN660 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Output power

20 W

USB version

3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)

USB connector type

USB Type-C

Compatible with

– іРhоnе ХЅ, іРhоnе ХЅ Мах, іРhоnе ХR, іРhоnе Х, іРhоnе 8, іРhоnе 8 Рluѕ
– іРhоnе 11 Рrо, іРhоnе 11 Рrо Мах, іРhоnе 11, іРhоnе ЅЕ (2nd Gеn)
– іРhоnе 12 Рrо, іРhоnе 12 Рrо Мах, іРhоnе 12 mіnі, іРhоnе 12
– іРаd mіnі (5th Gеn)
– іРаd (8th Gеn), іРаd (7th Gеn)
– іРаd Аіr (4th Gеn), іРаd Аіr )
– іРаd Рrо 10.5 "
– іРаd Рrо 11" (2nd Gеn), іРаd Рrо 11 "(1ѕt Gеn)
– іРаd Рrо 12.9 "(4th Gеn), іРаd Рrо 12.9" (3rd Gеn), іРаd Рrо 12.9 "(2nd Gеn), іРаd Рrо 12.9" (1ѕt Gеn)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim