Gembird USB 3.1 Type-C Cable (CM/CM)

1,400 L1,990 L

 

Kabllo USB 3.1 CM me shpejtësi shumë të lart të transferimit të të dhënave, deri në 1 GB/s. Perfekte për të lidhur harddrive dhe paisje të tjera periferike me shpejtësi të lartë.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Cable Size

2m, 1.5 m

Interface

USB 3.1, backward compatible with USB 3.0 and 2.0

Connectors

2x USB Type-C (male)

Signaling rate

10 Gbps

Data transfer rate

up to 1 GB/s

Charging power output

max 3A (36W)

System requirements

USB 3.1 compatible device with Type-C female connector

Features

• USB 3.1 CM to CM cable

• SuperSpeed+: Super fast data transfer rates up to 1 GB/s

• Suitable for fast data synchronisation and charging (up to 3A/36W)

• Reversible Type-C connectors with integrated strain relief

• Gold plated contacts

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 3.1 Type-C cable (CM/CM), 2 m