SAPO ERDHI

Apple Watch Series 8 41mm

28,990 L

 

Sa më i informuar të jeni për shëndetin tuaj, aq më i fuqizuar jeni për ta ndikuar atë. Sensorët e avancuar të shëndetit në Apple Watch Series 8 ofrojnë njohuri për t’ju ndihmuar të kuptoni më mirë shëndetin tuaj. Apple Watch Series 8 vjen me një sensor të ri të temperaturës, zbulimit të përplasjeve dhe me procesor të përmirësuar. Një nga karakteristikat kryesore janë njoftimet e ovulacionit tek femrat bazuar në informacionin e dhënë nga sensori i temperaturës gjatë natës.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Apple iPhone 13 Pro

48,990 L57,990 L
 

Apple iPhone 13 Pro Max

57,990 L61,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Midnight, Starlight

Watch Size

41mm

Network
Technology

No cellular connectivity

Body
Dimensions

41 x 35 x 10.7 mm

Weight

32 g

Build

Glass front, ceramic/sapphire crystal back, stainless steel frame

SIM

No

Display
Size

1.69 inches

Resolution

430 x 352 pixels (~326 ppi density)

Protection

Ion-X strengthened glass

Platform
OS

watchOS 9.0

Chipset

Apple S8

CPU

Dual-core

GPU

PowerVR

Memory
Card slot

No

Rom

32GB

Ram

1 GB

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS

NFC

Yes

Radio

No

USB

No

Features
Sensors

Accelerometer
Gyro
Heart rate
Barometer
Always-on altimeter
Compass
SpO2
VO2max
Temperature (body)

Battery
Type

Li-Ion 282 mAh, non-removable

Charging

Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Midnight Aluminium Case
1x Regular Sport Band (comes with S/M & M/L pieces)
1x Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1m)