Ofertë!
OFERTA ONLINE

ASUS Monitor TUF Gaming 32″, FHD, 170Hz

29,990 L

Kurseni: 5,000 L

TUF Gaming VG328QA1A është një monitor lojrash 32 inç me rezolucion të plotë FHD dhe një ritëm rifreskimi 170Hz vendas, duke plotësuar nevojat e lojtarëve profesionistë për një lojë gjithëpërfshirëse. Koha e saj e përgjigjes prej 1 ms (MPRT) dhe teknologjia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB™) sigurojnë pamje të qetë dhe pa ngecje, ndërsa teknologjia FreeSync Premium™ ofron lojëra duke mundësuar ritme të ndryshueshme rifreskimi. Shadow Boost përmirëson zonat e errëta të ekranit pa ekspozuar shumë elementë të shndritshëm, duke optimizuar qartësinë vizuale. Për më tepër, me rezolucion Full HD (1920×1080) në dalje 120 Hz, ai integrohet pa probleme me konsolat e lojërave si PS5 dhe Xbox Series X/S, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për lojtarët që kërkojnë performancë dhe pajtueshmëri të lartë.

Ka stok

SKU: ECM689 Modeli: VG328QA1A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

VG328QA1A

Color

Black

Display
Panel Size

31.5"

Aspect Ratio

16:9

Display Viewing Area (H x V)

698.4 x 392.85 mm

Display Surface

Non-Glare

Backlight Type

LED

Panel Type

VA

Viewing Angle (CR≧10, H/V)

178°/ 178°

Pixel Pitch

0.363mm

Resolution

1920×1080

Color Space (DCI-P3)

100%

Brightness (Typ.)

300cd/㎡

Contrast Ratio (Typ.)

3000:1

Display Colors

16.7M

Response Time

1ms MPRT

Refresh Rate (Max)

170 Hz

Flicker-free

Yes

Video Feature
Features

• GameVisual
• Color Temp. Selection
• GamePlus
• HDCP
• Extreme Low Motion Blur
• VRR Technology
• GameFast Input technology
• Shadow Boost
• DisplayWidget
• Low Blue Light

Audio Feature
Speaker

2Wx2

I/O Ports
Ports

DisplayPort 1.2 x 1
HDMI(v2.0) x 2
USB Hub : 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (Service Port)
Earphone Jack : Yes

Signal Frequency
Digital Signal Frequency

HDMI: 30~195KHz(H)/48~170Hz(V)
DP: 30~200KHz(H)/48~170Hz(V)

Power Consumption

23.5W

Power Off Mode

<0.5W

Voltage

100-240V, 50/60Hz

Mechanical Design
Tilt

+20° ~ -5°

VESA Wall Mounting

100x100mm

Kensington Lock

Yes

Dimensions & Weight
Dimensions

71.62 x 49.72 x 21.38 cm

Weight

6.8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor