HDD Verbatim Store ‘n’ Go

5,990 L9,990 L

 

Perjetoni hapsire te madhe dhe shpejtesi te larte transmetimi te materialeve tuaja me Verbatim Store’n’ Go, me USB 3.0

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Silver

Memory Internal

500GB, 1TB, 2TB

External interface

External interface USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), Micro USB-B

Connector

micro USB-B

Transmission speed

5Gbps

Dimensions

80 x 121 x 15 mm

Weight

184 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim