SAPO ERDHI

Baseus Type-C to Lightning Cable

590 L

 

Linja superiore e Baseus është ndër më të njohurat për kabujt e karikimit. Projektuar me materiale premium dhe fleksibilitet të lartë, këta kabuj janë krijuar për të jetuar gjatë. Karikoni pajisjen tuaj më shpejt dhe me sigurt me këtë kabëll me portë USB Type-C to Lightning, i përshtatshëm me pajisjet Apple.

Ka stok

SKU: CNG4118-W Modeli: CATLGD-02 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CATLGD-02

Color

White

Cable Size

1m

Interface

Type-C to Lightning

Output Current

Max 20W PD

Transmission rate

480Mbps

Material

High density nylon braided cable, ABS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Superior Series Fast Charging Data Cable Type-C to iP PD 20W

1 x Manual