Remax RP-W23 Wireless Charger

1,790 L

 

Karikues wireless nga Remax. I pajisur me mbrojtje ndaj mbinxehjes dhe qarkut te shkurter. Pershtatet per te gjithe modelet e celulareve te cilet e mundesojne kete menyre karikimi. Karikim te shpejte deri ne 20W. Pershtat karikimin ne menyre automatike sipas celularit qe vendoset.

Ka stok

SKU: CNG2276-B Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

‎RP-W23

Color

Black

Material

Silica gel ,ABS+PC

OS

‎Andriod, IOS

Connectivity Technologies

USB (9V/2A)

Input

9V/1.67A

Output

20W, DC9V/1.12A(MAX)

Transmission distance

2-8mm

Protection

Short Circuit Protection, Over-charging, Overcurrent

Dimension

105mm x 10mm

Weight

55.2g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless Charger

1 x USB Cable

1 x Manual