SAPO ERDHI

Baseus Type-C to Type-C 100W Cable

590 L

 

Fisha suporton standarde të ndryshme të karikimit të shpejtë, duke përfshirë Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0, Power Delivery, Huawei Super Charge 5A dhe Samsung AFC. Ndërtimi i fortë përmban aliazh zinku dhe najloni, duke siguruar qëndrueshmëri kundër përdorimit. Teknologjia inteligjente e karikimit të fishës parandalon mbingarkesën, garanton një rrymë të qëndrueshme për jetëgjatësi të zgjatur të baterisë dhe përfshin shtresa të shumta mbrojtjeje kundër rreziqeve të ndryshme të mundshme.

Ka stok

SKU: CNG3936-B Modeli: CATWJ-01 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CATWJ-01

Color

Black

General
Material

Zinc alloy + Nylon

Power

100W (20V/5A)

Data Transmission Speed

480 Mbps

Compatibility
Charging Standards Supported

• Quick Charge 3.0
• Quick Charge 4.0
• Power Delivery
• Huawei Super Charge 5A
• Samsung AFC

Security Features
Intelligent Charging Technology

• Prevents overcharging
• Ensures stable current for extended battery life

Protection Levels

• Overcharging
• Discharging
• Overvoltage
• Overheating
• Overcurrent
• Short circuits

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus Type-C to Type-C 100W Cable

1 x Manual