FTP Cat6 Patch Cable

150 L990 L

 

Për rrjetet e shpejta kompjuterike Ethernet dhe Gigabit që kërkojnë shpërndarje të  zërit, të dhënave ose videove. Përmbush të gjitha standardet Europiane dhe vjen me një cilësi të garantuar.

Color
Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black, Blue

Cable Size

0.5 m, 15 m, 20 m, 2m, 5m, 7.5 m, 1.5 m, 10m, 1m, 3m

Structure

AWG 26 (7 x 0.15 mm wire), CCA

Operation

up to 250 MHz

Compliance with

ANSI / TIA / EIA-568B standards

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x FTP Cat6 Patch Cable