Battery Replacement for MacBook Pro 13” A1437

11,900 L

 

Bateri zëvendësuese për MacBook Pro 13″ me kapacitet 74Wh. E përshtatshme për modelet Apple MacBook Pro 13.3 Inch Retina A1425 (EMC 2557)(Late 2012) dhe A1425(EMC 2672)(Early 2013).

Ka stok

SKU: BLAP073 Kategori:

Përshkrim

Compatible with MacBook Pro 13″ A1425 Battery Part Number:

A1437

Compatible with MacBook Pro 13″ Model Number:

MacBook Pro 13 inch A1425 2012 Retina

MacBook Pro 13 inch A1425 2013 Retina

MacBook Pro 13.3 inch MD212*/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212B/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212E/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212HN/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212J/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212LL/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212LZ/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212RS/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212TA/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212X/A

MacBook Pro 13.3 inch MD212ZP/A

MacBook Pro 13.3 inch ME662LL/A

MacBook Pro 13.3 inch Retina A1425 Mid-2012

MacBook Pro 13-inch A1425(Early 2013)

MacBook Pro 13-inch A1425(Late 2012)

MacBook Pro Core I5 2.5 13 inch Retina 2012

MacBook Pro Core I5 2.5GHZ 13.3 inch Retina A1425(EMC 2557)

MacBook Pro Core I5 2.6 13 inch Retina 2012

MacBook Pro Core I5 2.6GHZ 13.3 inch Retina A1425(EMC 2672)

MacBook Pro Core I5 2.9 13 inch Retina 2012

MacBook Pro Core I5 3.0 13 inch Retina 2012

MacBook Pro Core I7 2.9GHZ 13.3 inch Retina A1425(EMC 2557)

MacBook Pro Core I7 3.0GHZ 13.3 inch Retina A1425(EMC 2672)

MD212LL/A*, MD212LL/A

ME662LL/A*, ME662LL/A

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Item Condition

New

Battery Capacity

74Wh 6600mAh

Voltage

11.21V

Material

Aluminum

Compatible Model

Apple MacBook Pro 13.3 Inch Retina A1425 (EMC 2557)(Late 2012) and A1425(EMC 2672)(Early 2013).

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Battery Replacement