Battery Replacement for MacBook Pro 15.4” A1321

8,900 L

 

Bateri zëvendësuese për MacBook Air 15.4″ me kapacitet 73Whr. E përshtatshme për modelet Apple MacBook Pro 15.4 inch mesi i viteve 2009 edhe mesi i viteve 2010. Bateri që zgjat dhe i reziston kohës.

Ka stok

SKU: BLAP058 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Compatible No.:

Apple MacBook Pro 15.4″ 15-inch Series Part Numbers: A1321

A1321 020-6380-A 020-6766-B 661-5211 661-5476

Compatible Apple MacBook Pro 15.4″ 15-inch Series Model Numbers:
MacBook Pro 15.4″ 15-inch Mid 2009

MacBookPro5,1 MacBookPro5,3 MacBookPro 5,4 Aluminum Unibody A1286, MC118*/A, MB985*/A, MB986*/A or MC226*/A Series
MB985*/A MB985CH/A MB985J/A MB985LL/A MB985TA/A MB985X/A MB985ZP/A MB986*/A MB986CH/A MB986J/A MB986LL/A MB986TA/A MB986X/A MB986ZP/A MC118*/A MC118 MC118CH/A MC118J/A MC118LL/A MC118TA/A MC118X/A MC118ZP/A

MacBook Pro 15.4″ 15-inch Mid 2010 MacBookPro6,2 Aluminum Unibody A1286, MC371*/A, MC372*/A or MC373*/A Series

MC371LL/A MC371*/A MC371B/A MC371E/A MC371J/A MC371LL/A MC371RS/A MC371TA/A MC371X/A MC371RS/A MC371ZP/A MC372LL/A MC372*/A MC372B/A MC372E/A MC372J/A MC372LL/A MC372RS/A MC372TA/A MC372X/A MC372RS/A MC372ZP/A MC373LL/AMC373*/A MC373B/A MC373E/A MC373J/A MC373LL/A MC373TA/A MC373X/A MC373ZP/A

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Item Condition

New

Battery Capacity

73 Whr

Voltage

10.95V

Material

Aluminum

Compatible Model

Apple MacBook Pro 15.4" A1286 (Mid 2009 Mid 2010 Only) MB985CH/A MB985J/A MB985LL/A MB985TA/A MB985X/A MB985ZP/A MB986CH/A MB986J/A MB986LL/A MB986TA/A MB986X/A MB986ZP/A MC118 MC118CH/A MC118J/A MC118LL/A MC118TA/A MC118X/A MC118ZP/A MC371LL/A MC371B/A MC371E/A MC371J/A MC371LL/A MC371RS/A MC371TA/A MC371X/A MC371RS/A MC371ZP/A MC372LL/A MC372B/A MC372E/A MC372J/A MC372LL/A MC372RS/A MC372TA/A MC372X/A MC372RS/A MC372ZP/A MC373LL/A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Battery Replacement