Battery Replacement for MacBook Pro 15” A1417

14,900 L

 

Bateri zëvendësuese për MacBook Pro 15″ me kapacitet 95Wh. E përshtatshme për modelet Apple Macbook Pro 15.5 Inch Retina A1398 (EMC 2512) (Mid 2012) dhe A1398(EMC 2673) (Early 2013).

Ka stok

SKU: BLAP072 Kategori:

Përshkrim

Compatible MacBook Pro 15″ Retina A1398 Battery Part Number:

A1417

Compatible MacBook Pro 15″ Retina Model Number:

MacBook Pro 15 inch Retina A1398 (Early 2013)

MacBook Pro 15 inch Retina A1398 (Mid 2012)

MacBook Pro 15 inch Retina MC975LL/A

MacBook Pro 15 inch Retina MC976LL/A

MacBook Pro 15 inch Retina MD831LL/A

MacBook Pro 15 inch Retina ME664LL/A

MacBook Pro 15 inch Retina ME665LL/A

MacBook Pro 15 inch Retina ME698LL/A

MacBook Pro A1398 15 inch 2012 Retina

MacBook Pro A1398 15 inch 2013 Retina

MacBook Pro Core I7 2.3GHZ 15.5 inch Retina A1398(EMC 2512)

MacBook Pro Core I7 2.4GHZ 15.5 inch Retina A1398(EMC 2673)

MacBook Pro Core I7 2.6GHZ 15.5 inch Retina A1398(EMC 2512)

MacBook Pro Core I7 2.7GHZ 15.5 inch Retina A1398(EMC 2512)

MacBook Pro Core I7 2.7GHZ 15.5 inch Retina A1398(EMC 2673)

MacBook Pro Core I7 2.8GHZ 15.5 inch Retina A1398(EMC 2673)

MC975, MC975LL/A, MC976, MC976LL/A, MD831, MD831LL/A, ME664, ME664LL/A, ME665, ME665LL/A, ME698LL/A

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Item Condition

New

Battery Capacity

95Wh 8460mAh

Voltage

10.95V

Material

Aluminum

Compatible Model

Apple Macbook Pro 15.5 Inch Retina A1398 (EMC 2512) (Mid 2012) and A1398(EMC 2673) (Early 2013).

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Battery Replacement