SAPO ERDHI

Blackview AirBuds 4 TWS

1,890 L

 

Blackview AirBuds 4 kombinon teknologjinë më të fundit me dizajnin elegant, duke ofruar një përvojë gjithëpërfshirëse audio për entuziastët e muzikës dhe përdoruesit në lëvizje njësoj. Të pajisura me një drejtues të fuqishëm dinamik 13 mm, këto kufje ofrojnë një përzierje bindëse të basit dhe treble të pastër kristal. Me një bateri 400 mAh dhe një riprodhim mbresëlënës prej 36 orësh, këto kufje sigurojnë argëtim afatgjatë. Dizajni i tij ergonomik në vesh, estetika minimaliste dhe ndërtimi i lehtë e bëjnë atë një zgjedhje komode dhe me stil. Për më tepër, lidhja Bluetooth 5.3 mundëson lidhje pa probleme me pajisjet Android, iOS dhe HarmonyOS, duke siguruar një përvojë dëgjimi pa probleme dhe pa ndërprerje.

Ka stok

SKU: DUN1992-B Modeli: AirBuds 4 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

AirBuds 4

Color

Black

Audio Specifications
Driver

13mm Dynamic Driver

Frequency Response Range

20Hz~20KHz

Audio Codec

SBC

Connectivity
Bluetooth Version

5.3

Bluetooth Range

Up to 10 meters

Battery Specifications
Battery Capacity

• 35mAh (earbuds)
• 400mAh (charging case)

Music Playback Time (single full charge)

• 6 hrs (earbuds)
• 36 hrs (with charging case)

Charging Time

• 90 min (earbuds)
• 2.2 hrs (charging case)

Call Time

3 hrs

Standby Time

35 hrs

Additional Features
Features

• Ergonomic In-ear Design
• Convenient Touch Controls
• Quick Pairing Performance
• LED Indicator Descriptions
• Compatibility with Android, iOS, and HarmonyOS

Dimensions & Weight
Dimensions

AirBuds : 33.8 X 22.5 X 25.2 (mm)
Charging Case : 58.2 X 49.4 X 25.3 (mm)

Weight

AirBuds : 4.2g
Charging Case : 30.5g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x AirBuds

1x Charging Cable

1x Manual