Haylou GT3 Pro Earbuds True Wireless

2,990 L

 

Saktësi e jashtëzakonshme, performancë superiore. Haylou GT3 Pro janë projektuar të jenë sa më minimale, të lehta dhe të thjeshta në përdorim. Kohë operimi deri në 24 orë bashkë me kutin e karikimit. Lidhje me Bluetooth 5.0.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
General Specifications
Brand
Color

Black

Connectivity
Bluetooth

5.0

Wireless

Yes

Transmission Distance

10m

Charging Interface

Type C

Battery

600mAh

Continuous Playtime

4 hours

Battery Life (Combined Playback)

24 hours

Battery Type

Battery Type

Single Earbud Battery Capacity

43mAh

Charging Time (Earbuds)

Approx. 1.5h

Charging Time (Charging Case)

Approx. 2.5h

Technical Parameters
Input Parameter

5V = 500mA (Case)

Output Parameter

5V = 150mA (Case)

Dimension and Weight
Package weight

0.0700 kg

Package size (L x W x H)

10.00 x 8.00 x 4.00 cm

Touch Control Button
Tap any earphone once

Play/Pause

One long press for 1 second

Reject Call

One long press for 2 seconds

Power On/Off

Tap left or right earphone twice

Previous/next song switch

Tap any earphone 2 times

Hang Up/Answer

Tap left earphone 3 times

Voice assistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Haylou GT3 Pro TWS Bluetooth Earbuds
1 x Charging Box
1 x Manual