SAPO ERDHI

Blackview W10E Smart Watch

2,290 L

 

Ora inteligjente Blackview W10E është një pajisje e përshtatshme për t’u veshur, e lehtë dhe e adaptueshme, që përmban një ekran 1,52 inç me definicion të lartë dhe peshon vetëm 39 g për rehati të shtuar gjatë përdorimit të zgjatur. Me ndërfaqen e tij të personalizueshme dhe një grup prej mbi 170 faqesh ore, ajo ofron një përvojë të personalizuar të përdoruesit. Duke i dhënë përparësi shëndetit dhe fitnesit, ajo ofron veçori gjithëpërfshirëse si monitorimi 24-orësh i SpO2, monitorimi i rrahjeve të zemrës, analizimi i gjumit dhe gjurmimi i 25 modaliteteve të stërvitjes. Ora siguron lidhje pa probleme me sinjalizimet e thirrjeve dhe njoftimeve, ndërsa ofron gjithashtu mjete praktike si kronometër, kohëmatës dhe kontrollin e riprodhimit të muzikës.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

W10E

Color

Black, Pink

General
CPU

Realtek8762CK_VD

Display
Screen Size

1.52''

Resolution

240 x 280 pixel

Battery
Battery Capacity

205 mAh

Stand by Time

30 days

Typical Use

7 days

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Features
Details

• Large Display
• Health Monitoring
• Long Battery Life
• Crafted for Comfort
• Multiple Languages

Dimension and Weight
Dimension

40.2 x 33.7 x 11.8 mm

Weight

39 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual