SAPO ERDHI

Samsung Galaxy Watch 5 44mm

17,990 L

 

Galaxy Watch5  është e pajisur me baterinë më të madhe që kërkon rreth 30 minuta për të kaluar nga 0% në 45% të karikimit dhe ka një qëndrueshmëri të lartë. Pajisur me sensorin e analizës së rezistencës bioelektrike, sensorin elektrik të zemrës (EKG) dhe sensorin optik të rrahjeve të zemrës. Ofrohet me teknologjinë e gjurmimit të fitnesit që numëron çdo hap, kalori madje edhe rutinat. Ka teknologjinë më të fundit të gjurmimit të gjumit që ndihmon në planifikimin e kohës së gjumit, zbulimin e gërhitës etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Apple Watch Series 8 45mm

34,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Graphite, SAPHIRE, Silver

Model

SM-R910

Device Type

Wearable

Announced

August, 2022

PHYSICAL SPECS
Dimensions

44.4 x 43.3 x 9.8 mm

Weight

33.5g

Ingress Protection Rating

5ATM + IP68 / MIL-STD-810H

OPERATING SYSTEM
Platform

Android

Installed OS Version

Android Wear OS 3.5, One UI Watch 4.5

NETWORK
Supported Network

Bluetooth and Wi-Fi only.

DISPLAY
Technology (Main Display)

Super AMOLED

Size (Main Display)

1.4 inches

Color Depth (Main Display)

16M Colors

Resolution (Main Display)

450 x 450 Pixels

Pixel Density

321 PPI

More Display Features

Sapphire Crystal, Full Color Always On Display.

PROCESSOR
CPU Type

Exynos W920

CPU Speed

1.18 GHz Cortex-A55

Cores

Dual-Core

GPU

Mali-G68

MEMORY
RAM Size

1.5GB

ROM Size

16GB

External Memory Support

No

CONNECTIVITY
Bluetooth Version

Bluetooth v5.2

Wi-Fi

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2.4+5GHz

NFC

Yes

Location Technology

GPS/Glonass/Beidou/Galileo

PC Sync

Samsung Smart Switch

BATTERY
Standard Battery Capacity (mAh)

410mAh

Fast Charging Support

Yes (Qi wireless charging)

FEATURES
More Features

– Qi Wireless Charging 10W.
– Sapphire Crystal Display.

SENSORS

Samsung BioActive Sensor (Optical Heart Rate + Electrical Heart Signal + Bioelectrical Impedance Analysis), Temperature Sensor, Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Light Sensor

Audio Playing Format

MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual