Brother Multifunctional Printer DCP-B7500D

26,990 L

 

Tre në një. Fotokopje, printer dhe skaner. I përshtatshëm për zyra dhe kancelari. Shpejtësi printimi deri në 36 faqe për minutë. Kapacitet deri në 2600 fletë. I përshtatshëm për formate të ndryshme letre. Printim bardh e zi. Lidhja me fishe USB 2.0 dhe fishe LAN.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 18%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Brother Laser Printer HL1223WEYJ1

13,990 L
Kurseni: 3,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
FUNCTIONS

Print, Scan, Copy

PRINTER TYPE

Laser Printer

PRODUCT DIMENSIONS

410 mm x 398.5 mm x 272 mm

WEIGHT

10.5 kg

PRINT SPEED

Up to 36 pages/minute (Letter size)
Up to 34 pages/minute (A4 size)

PAPER SIZE

A4, Letter, A5, A5(Long Edge), A6, Executive, Legal, Folio, Mexico Legal, India Folio

Print
2-SIDED - PAPER SIZE

A4

Print Media
PAPER INPUT - PAPER TRAY #1 - PAPER TYPE

Plain Paper, Thin Paper, Recycled Paper

PAPER INPUT - PAPER TRAY #1 - MAXIMUM PAPER CAPACITY

Up to 250 sheets of 80 g/m2 plain paper

PAPER INPUT - MULTI-PURPOSE TRAY

1 sheet

PAPER OUTPUT

Up to 120 sheets of 80 g/m2 plain paper (face-down delivery to the face-down output paper tray)

Copy
MULTIPLE COPIES

Sorts – Yes.
Stacks up to 99 pages.

ENLARGE/REDUCE

25% to 400% (in increments of 1%)

RESOLUTION

Up to 600 x 600 dpi

2-SIDED - PAPER TYPE

Plain Paper, Thin Paper, Recycled Paper

Connectivity
USB

USB 2.0

Scan
COLOUR SCANNING

Yes

MONOCHROME

Yes

COLOUR DEPTH - INPUT

30 bit colour Processing

COLOUR DEPTH - OUTPUT

24 bit colour Processing

GREYSCALE - INPUT

10 bit colour Processing

GREYSCALE - OUTPUT

8 bit colour Processing

RESOLUTION - INTERPOLATED

Up to 19200 × 19200 dpi

RESOLUTION - SCANNER GLASS

Max 1200 x 1200 dpi

Display & Memory
DISPLAY

16 characters × 2 line

MEMORY CAPACITY

128 MB

Operation
POWER SOURCE

220 – 240 V AC 50/60 Hz

POWER CONSUMPTION - READY

Average: Approx. 42W

POWER CONSUMPTION - POWER OFF

Approx. 0.03W

POWER CONSUMPTION - PRINTING

Average: Approx. 485W

POWER CONSUMPTION - SLEEP

Average: Approx. 6.2W

NOISE LEVEL

LpAm = 49 dB(A)

System Requirements
WINDOWS® OPERATING SYSTEM

Windows 7 SP1, 8, 8.1, 10, Server 2008, Server 2008 R2, Server 2012, Server 2012 R2, Server2016

MAC OPERATING SYSTEM

OS X
v10.10.5, 10.11.x,10.12.x (Download only)

LINUX OPERATING SYSTEM

CUPS, LPD/LPRng
(x86/x64 environment)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x Power Cable

1 x Manual