Ofertë!
OFERTA ONLINE

Brother Laser Printer HL1223WEYJ1

13,990 L

Kurseni: 3,000 L

Printer lazer, bardh e zi per biznese dhe grupe pune te vogla. Printim I shpejte dhe cilesi e larte. Printon deri ne 20 faqe per minute. Rrisni produktivitetin duke mos humbur kohe me printimin e dokumentave te nevojshme. Lidhje me fishe dhe wireless. Mund te printohet edhe nga pajisje celular ose tablet. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 23%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

HP Printer Laser MFP 135a

16,990 L
Kurseni: 5,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Standard functions

Print

Printer Type

Laser

Color Capability

Black

Print Speed

up to 20 ppm

PRINT
A4 Print Speed, Standard

Up to 20 pages per minute

Automatic 2-sided Printing

Not specified

Time for the First Print Out

Less than 10 seconds

PAPER HANDLING
Paper Input

150-sheet paper tray

Paper Output

50 sheets face down

Resolution

Up to 2400 x 600 dpi (HQ1200 technology)

MEDIA SPECIFICATIONS
Types and Sizes

Standard tray – plain and recycled paper (A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5 Long Edge, B5, Executive)

Weights

65 – 105 g / m2

CONNECTIVITY
Local interface

Hi-Speed ​​USB 2.0

Wireless Network Interface

IEEE 802.11b / g / n

DIMENSIONS & WEIGHTS
Dimensions

340 x 238 x 189 mm

Weight

4.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Power cord, Product safety guide, Software disc, supplies, Warranty certificate, Quick installation and setup guide