EKRAN ORIGJINAL

Ekran Apple iPhone 8

3,500 L4,500 L

 

Ekran origjinal me prekje per Apple iPhone 8 LCD, ju mundeson te rregulloni iPhone tuaj te thyer apo demtuar sa hap e mbyll syte. Mjaft me ekrane te thyer dhe piksela te demtuar!

 

Duke nderruar ekranin zgjidh keto probleme:

• Siperfaqen e gervishtur ose te thyer

• Panelin LCD te thyer

• Mos funksionimin e prekjes se ekranit

• Piksela te djegur, c’ngjyrosje, zbehje etj

• Ndricimin e ekranit

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Display Size

4.7"

Color

Black, White

Condition

Original

Display Type

LCD

Solves the following problems

• Scratched or broken glass
• Cracked LCD
• Unresponsive touch inputs
• Dead pixels, bright spots, discoloration, vertical or horizontal lines
• Non-working backlight

Compatibility

• iPhone 8 A1863 (GSM/CDMA)
• iPhone 8 A1905
• iPhone 8 A1906

Features

• iPhone 8 LCD
• 4.7” Screen
• Capacitive Touchscreen, 16M colors
• 750 x 1334 pixels Resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim