EKRAN ORIGJINAL

Ekran Apple iPhone XR

5,500 L

 

Ekran origjinal me prekje per Apple iPhone Xr LCD, ju mundeson te rregulloni iPhone tuaj te thyer apo demtuar sa hap e mbyll syte. Mjaft me ekrane te thyer dhe piksela te demtuar!

 

Duke nderruar ekranin zgjidh keto probleme:

• Siperfaqen e gervishtur ose te thyer

• Panelin LCD te thyer

• Mos funksionimin e prekjes se ekranit

• Piksela te djegur, c’ngjyrosje, zbehje etj

• Ndricimin e ekranit

 

Ka stok

SKU: EXR Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Display Size

6.1"

Color

Black

Condition

Original

Display Type

LCD

Solves the following problems

• Scratched or broken glass
• Cracked LCD
• Unresponsive touch inputs
• Dead pixels, bright spots, discoloration, vertical or horizontal lines
• Non-working backlight

Compatibility

iPhone XR

Features

• iPhone XR LCD
• Liquid Retina HD display
• 6.1 inch (diagonal) all-screen LCD Multi-Touch display with IPS technology
• 1792 x 828-pixel resolution at 326 ppi
• True Tone
• Wide color display (P3)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim