Extreme Pro SDXC Card UHS-I

1,690 L7,990 L

 

Prodhuar për pajisjet që suportojnë SD. Mund të regjistroi në Full HD, 3D dhe 4K. E përshtatshme për t’u përdorur në burst-mode gjithashtu për të ruajtur materialin fillestar.

Read Speed
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Read Speed

170MB/s, 90MB/s

Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB, 256GB

Video

C10, U3, V30

Class

10

UHS Speed Class

U3

Video Speed Class

V30

Durability

Shockproof, Temperature Extremes, Waterproof, X-Ray Proof

Operating Temperature

-13 to 185°F/ -25 to 85°C

Storage Temperature

-40 to 185°F/ -40 to 85°C

Built-in Write-Protect Switch

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Extreme Pro SDXC Card UHS-I