Extreme Pro SDHC 300MB/s UHS-II

8,990 L19,999 L

 

E pershtatshme per shkrepje ne burst-mode dhe performance te larte ne regjistrim video me cilesi te larte. Cilesore dhe shume efikase.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory Internal

32GB, 64GB, 128GB

Write Speed

260 MB/s

Read Speed

300MB/s

Class

10

UHS-Class

UHS Class 3

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Extreme Pro SDHC 300MB/s UHS-II