SAPO ERDHI

FD Wireless Keyboard K912T

1,690 L

 

FD K912T është një tastierë elegante dhe kompakte me çelësa elegante për një pamje tërheqëse. Karakteristika e tij dalluese është vëndi i integruar funksional që mban në mënyrë të sigurt telefonat inteligjentë dhe tabletët, duke ofruar kënde më të mira shikimi dhe shkrimi të rehatshëm. Tastiera ofron përputhshmëri me sisteme të ndryshme operative, duke përfshirë Windows, macOS, iOS, Android dhe Linux, duke siguruar mbështetje të gjerë të pajisjes. Ai mbështet opsione të shumta lidhjeje, duke përfshirë 2.4 GHz, Bluetooth 3.0 dhe Bluetooth 5.0, duke mundësuar lidhjen pa probleme me tre pajisje njëherësh, lehtësisht të ndërrueshme me një shtypje të vetëm të butonit. Me çelësat multimediale, ai rrit produktivitetin duke ofruar akses të shpejtë në funksionet e përdorura zakonisht si heshtja, luajtja/pauza dhe navigimi. Çelësat janë krijuar për përgjigje të ndjeshme dhe të rehatshme. FD K912T është një tastierë e lehtë që ofron transmetim me valë deri në 20 metra dhe mundësohet nga dy bateri AAA të përfshira.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

K912T

Color

Black, White

Keyboard Details
Key Switches

Membrane

Connectivity
Connection Options

• 2.4GHz
• Bluetooth 5.0
• Bluetooth 3.0

Wireless Performance
Range

Up to 20 meters

Battery
Type

2x AAA Batteries

Special Features
Details

• Plug and Play
• Multimedia Keys
• Spill Resistant
• Ultra Thin
• Built-in Cradle

Dimensions & Weight
Dimensions

389.6 x 142.2 x 25.1 mm

Weight

500 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Keyboard

2x AAA Batteries