FTP Cat6 Patch Cable

190 L400 L

 

Për rrjetet e shpejta kompjuterike Ethernet dhe Gigabit që kërkojnë shpërndarje të  zërit, të dhënave ose videove. Përmbush të gjitha standardet Europiane dhe vjen me një cilësi të garantuar.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

FTP Cat6 Patch Cable

150 L990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

2m, 5m, 1m

Color

White

Structure

AWG 26 (7 x 0.15 mm wire), CCA

Drain hose

7 x 0.12 mm CCA

PVC outer insulation

6.2 mm

Operation

up to 250 MHz

Compliance with

ANSI / TIA / EIA-568B standards

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x FTP Cat6 Patch Cable, white, 1 m