Gembird Power Cable C5

 

Kabllo C5 e certifikuar nga VDE. Përbëhet nga një prizë modeli Europian dhe dalje C5. Transportohet lehtësisht.

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: KBELE0023 Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1.8m, 3m

Color

Black, White

Input plug

Schuko type (CEE 7/7)

Output plug

C5

Wires

profile area 1,00 sq.mm

Features

• VDE approved power cord

• German Schuko input and C5 output

• Molded plugs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power cord (C5), VDE approved, 3 m