Të Përdorura

Fujitsu Esprimo D556, 8GB, 250GB SSD, Core i3

9,990 L

 

Me dizajn praktik, kompakt për çdo ambient pune ESPRIMO D556 ofron performancën që po kërkoni për të punuar me shpejtësi dhe kualitet pavarësisht volumit të projekteve.

• Intel® Core™ i3-7100
• 8GB RAM
• 250GB SSD
• Intel® HD Graphics 630

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Announced

2017

Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7100

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i3 Processors

Processor Frequency

3.90GHz

Processor Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 2400 MHz

Memory

250GB SSD

SSD Details

2.5''

Card Reader Integrated

No

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

GRAPHICS MEMORY

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Gigabit Ethernet

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Front
2 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 x Microphone
1 x Headphone
Rear
1 x DVI
2 x USB 2.0
1 x Display port
2 x USB 3.0
1 x Lan
2 x PS/2
1 x Audio line-in
1 x Audio line-out

AUDIO
Built-in Microphone

No

Built-in Speakers

Internal Speaker

SOFTWARE
Operating system
DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

332 x 338 x 89 mm

Weight

9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

 

Garancia e produktit

12 Muaj