Gembird PCI Fast Ethernet Card

790 L

 

Kartë rrjeti WiFi nga Gembird me shpejtësi deri në 200 Mbps. Mundëson performancë më të mirë dhe më të sigurt të internetit.

Ka stok

SKU: NEADA0025 Modeli: NIC-R1 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Chipset

RTL8139C

Features

Supports both 10Mbps and 100 Mbps data transfer rate
Full Duplex mode ensures up to 20Mbps/200Mbps channel bandwidth
Auto-negotiation for automatic selection of the date transfer rate
Wake -on-LAN function
On-board socket for an optional remote boot ROM
High performance bus master architecture for low CPUs and bus utilisation
Shielded RJ-45 connector

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird PCI Fast Ethernet Card