Ofertë!
OFERTA ONLINE

Harman Kardon Citation 200

32,990 L

Kurseni: 5,000 L

I sofistikuar dhe me audio superiore, me dizajn unik dhe lidhje Wi-Fi ose bluetooth, Harman Kardon Citation 200 është speaker absolut ku ndërthuret arti me funksionalitetin. Shijoni muzikë me kualitet maksimal me këtë speaker falë audios krejtësisht të pastër që ju mundëson. Me dizajn modern me material të veçantë i cili pastrohet lehtësisht nga pluhuri dhe me rezistencë të lartë. Lidhet me lehtësi me Wi-Fi nëse jeni në shtëpi për tu rrethuar nga tinguj me kualitet HD ose lidheni me bluetooth dhe çoni eksperiencën tuaj të argëtimit në tjetër nivel nëse jeni në ambient të jashtëm.

Ka stok

SKU: DUN2091-B Modeli: Citation 200 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Model

Citation 200

Color

Black

General
Power Output

50 W

Audio
2.4G Wi-Fi transmitter frequency range

2412 – 2472MHz (2.4GHz ISM Band, USA and Canada 11 Channels, Europe and others 13 Channels)

2.4G Wi-Fi transmitter power

<20dBm (EIRP)

2.4G Wi-Fi modulation

DBPSK, DQPSK, CCK, QPSK, BPSK, 16QAM, 64QAM

5G Wi-Fi transmitter power

<23dBm (EIRP)

5G Wi-Fi modulation

QPSK, BPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM

5G Wi-Fi transmitter frequency range

5.15 – 5.35GHz, 5.470 – 5.725GHz, 5.725 – 5.825GHz

Supported audio formats

HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC, Opus

Control and Connection
Bluetooth frequency

2402 – 2480MHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK,π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth transmitter power

<10dBm (EIRP)

Bluetooth version

v4.2

Battery and Charging
Charging time (hrs)

3

Maximum music playing time (hrs)

8

Features
Details

• Splashproof
• IPX4
• Charging cable
• Wireless
• Rechargable battery
• Bluetooth

Dimensions & Weight
Dimensions

17.8 x 21.9 x 17.2 cm

Weight

2.85 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Citation 200

1 x Power Cable (1.8m)

1 x Google Home setup guide

1 x Quick-start guide

1 x Warranty sheet

1 x Safety sheet