JBL Pulse 4 Portable Bluetooth Speaker

24,990 L

 

Festoni ndryshe nen shoqerine e tingujve te paster nga boksi Pulse 4. Mund ta merrni kudo me vete dhe te shijoni shfaqjen e dritave LED me rezolucion te larte 360°.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black, White

Music playing time

12hrs

Output power

20W

Bluetooth version

4.2

Battery capacity

7,260mAh

Charging time

3.5hrs

Dimensions

9.6 x 9.6 x 20.7cm

Weight

1.26kgs

Features

Auto-power off
Bluetooth
Lightshow
Waterproof
Rechargable battery
JBL PartyBoost

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x JBL Pulse 4

1 x JBL branded Type C cable

1 x Quick start guide

1 x Safety sheet

1 x warranty card