Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT Wireless Speaker

5,990 L

Kurseni: 4,000 L

Altoparlant i fuqishëm nga Havit ideal për argëtim pafund në ambientet e jashtme. Me dizajn minimalist dhe ndriçim RGB, rezistent ndaj ujit në nivel IPX6, me përmasa kompakte, speaker të dyfishtë dhe mjaft të fuqishëm, bateri jetëgjatë dhe audio të pastër. Ky speaker i mahnitshëm ju ofron gjithcka mund tju nevojitet për një organizim festiv të mbushur me tinguj magjikë.

Ka stok

SKU: DUN2151-B Modeli: SK862BT Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

SK862BT

Color

Black

General Specifications
Ports

1 x USB-A
1 x AUX
1 x TF Card
1 x USB-C

Waterproof

IPX6

Connection Specifications
Connections

• Bluetooth v5.0
• AUX
• TF Card

Performance
Rated Power

25W x 2

Battery
Battery Capacity

7.4V/2500mAh

Features
Details

• Universal Connectivity by Bluetooth, TF Card, and 3.5mm AUX
• Built-in large audio driver offers full high definition sound and enhanced bass
• Portable and Durable Construction
• Built-in large capacity battery can play up to 15 hours on a single charge.
• TWS function

Dimensions & Weight
Dimensions

300 x 102 x 160 mm

Weight

1.72 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HAVIT Wireless Speaker