OFERTA VETËM ONLINE

JBL Flip 5 Waterproof Bluetooth Speaker

14,990 L

 

Merreni festen kudo me vete me boksin kundra ujit JBL Flip 5. Lidhet me bluetooth per te transmetuar muzike dhe eshte e pershtatshme me cdo pajisje qe mund te kete lidhje me bluetooth. Me fuqi deri ne 20W transmeton audio me ze dhe bas te paster. Me opsionin JBL PartyBoost mund te lidhet me 1 ose me shume bokse te tjera JBL Flip 5 per tu sinkronizuar dhe per te dhene muzike Stereo me me shume volum edhe bas ne te njejten kohe. Kohe perdorimi deri ne 12 ore.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Clear Yellow, Desert Sand, Dusty Pink, Fiesta Red, Forest Green, Gray, Midnight Black, Ocean Blue, River Teal, Squad, White

Music playing time

12hrs

Output power

20W RMS

Bluetooth version

4.2

Battery capacity

4,800mAh

Charging time

2.5hrs

Dimensions

18.1 x 6.9 x 7.4cm

Weight

0.54kg

Features

Auto-power off
Bluetooth
Waterproof

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim