Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT Bluetooth Speaker SK889BT

1,490 L

Kurseni: 500 L

Havit SK889BT suporton Bluetooth v5.3 për transmetim wireless nga pajisjet e përputhshme. Përveç kësaj, boksi është i pajisur me driver 57mm me rreze të mesme dhe të lartë për tingullin 360°. Teknologjia audio TWS me stereo zgjerim të personalizuar është projektuar për tinguj me frekuencë të plotë që mbush dhomën. Kjo jep një tingull të balancuar me barazimin e përmirësuar për të krijuar një përvojë audio të plotë dhe më realiste.

Ka stok

SKU: DUN2152-B Modeli: SK889BT Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

SK889BT

Color

Black

General Specifications
Drivers

57 mm

Ports

1 x TF Card
1 x USB-C

Connection Specifications
Connections

• Bluetooth v5.3
• TF Card
• TWS

Performance
Rated Power

5W

Peak Power

7W

Battery & Charging
Battery Capacity

3.7V/1500mAh

Battery Life

About 8 Hours

Charging

About 4 Hours

Features
Details

• Universal Connectivity by Bluetooth, TF Card
• Built-in large audio driver offers full high definition sound and enhanced bass
• Portable and Durable Construction
• Built-in large capacity battery can play up to 8 hours on a single charge.
• TWS function

Dimensions & Weight
Dimensions

100 x 138 mm

Weight

1.31 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HAVIT Wireless Speaker