SAPO ERDHI

HAVIT Gaming Chair GC927

19,990 L

 

Karrigia përmban një dizajn ergonomik me komponentë të rregullueshëm për t’iu përshtatur preferencave individuale.Karrigia e lojërave nga Havit është ndërtuar duke përdorur materiale me cilësi të lartë. Ajo është e ndërtuar me lëkure sintetike, e cila ofron një kombinim të qëndrueshmërisë dhe një ndjesi premium. Mbështetja e karriges është bërë nga sfungjer me densitet të lartë, duke siguruar rehati afatgjatë gjatë seancave të gjata të lojërave. Mbështetësja e karriges mund të mbështetet dhe të kyçet në kënde të ndryshme, duke siguruar fleksibilitet për pozicione të ndryshme uljeje. GC927 është e pajisur me drita LED te integruara.

 

Ka stok

SKU: DUN2208-B Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
21 g/kg
Brand
Model

GC927

Color

Black

General
Armrests

2D

Angle Tilt lock

Yes

Frame Material

Metal

Load (kg)

120

Angle Adjustment

Yes

Tilt

166

Head and back pillow

Yes

Chair Cover Material

PU

RGB

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

1 x Installation tool & materials

1 x User guide