White Shark Gaming Chair Monza

27,990 L

 

White Shark Monza Black është një karrige lojrash e prodhuar nga White Shark, një markë e specializuar në pajisjet periferike dhe aksesorët e lojërave. Karrigia përmban një dizajn ergonomik me komponentë të rregullueshëm për t’iu përshtatur preferencave individuale.Karrigia e lojërave Monza Black është ndërtuar duke përdorur materiale me cilësi të lartë. Ajo është e ndërtuar me lëkure sintetike, e cila ofron një kombinim të qëndrueshmërisë dhe një ndjesi premium. Mbështetja e karriges është bërë nga sfungjer me densitet të lartë, duke siguruar rehati afatgjatë gjatë seancave të gjata të lojërave. Mbështetësja e karriges mund të mbështetet dhe të kyçet në kënde të ndryshme, duke siguruar fleksibilitet për pozicione të ndryshme uljeje. Karrigia e lojërave White Shark Monza Black është ndërtuar mbi një bazë të qëndrueshme, e aftë për të mbështetur lojtarë të madhësive të ndryshme. Ajo është e pajisur me rrota me rrotullim të qetë, duke lejuar lëvizje të lehtë dhe manovrim.

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
26 g/kg
Brand
Color

Black, Blue

General
Armrests

2D

Angle Tilt lock

Yes

Castor size and material

60mm, plastic

Seat height (cm)

42 – 50

Backrest height (cm)

85

Frame material

Metal

Load (kg)

120

Angle adjustment

Yes

Tilt

180°

Head and back pillow

No

Seat size (cm)

56×58

Shoulder width (cm)

53

Chair cover material

PU

Base type

350 mm, plastic

Installation required

Yes

Dimensions

69 x 65 x 125 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair

1 x Installation tool & materials

1 x User guide