Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT H207D Computer Microphone

990 L

Kurseni: 1,500 L

MikrofoniH207D me rrotullim 360° është një aksesor audio me performancë të lartë. Drejtueshmëria e tij kardioide siguron kapjen e saktë të zërit, duke pasur një  mikrofon me një ndjeshmëri prej 54dB dhe një përgjigje të gjerë frekuence nga 20Hz në 20KHz. Fisha 3.5 mm  lehtëson lidhjen e lehtë dhe dizajni i tij kompakt siguron përdorim kudo. Me pajtueshmërinë me shumë pajisje dhe një rezolucion të lartë 48 kHz/16-bit, ky mikrofon ofron një përvojë audio gjithëpërfshirëse dhe të gjithanshme për përdoruesit.

Ka stok

SKU: DUN2164-B Modeli: H207D Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

H207D

Color

Black

Audio
Chip

AC6966B

Directivity

360°

Sensitivity

54±3dB

Frequency Response

20Hz-20KHz

Sound Pressure Level

110dB

Resolution

48 kHz/16-bit High Resolution

Power and Connectivity
Working Voltage

5V

Working Current

≤100mA

Cable

3.5mm Jack

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphone