SAPO ERDHI

HAVIT M9037 Smart Watch

2,490 L

 

Ora inteligjente HAVIT M9037 kombinon një dizajn elegant dhe kompakt me një sërë veçorish praktike për gjurmim gjithëpërfshirës të shëndetit dhe fitnesit. Me një ekran 1,91″ me prekje të plotë, aftësi për thirrje zanore nëpërmjet Bluetooth dhe një trup të qëndrueshëm, ajo ofron stil dhe funksionalitet. Ora mbështet mbi 100 mënyra sportive, duke siguruar regjistrim të saktë të aktiviteteve të ndryshme, nga vrapimi deri te joga. Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji i lejon përdoruesit ta veshin atë gjatë aktiviteteve të përditshme. Veçoritë e monitorimit shëndetësor përfshijnë skanimet automatike të rrahjeve të zemrës, nivelit të oksigjenit në gjak, ndërsa gjurmimi i gjumit ofron informacione të hollësishme për cilësinë e gjumit. Pajisja shërben gjithashtu për mesazhet, alarmet dhe rikujtuesit e aktivitetit dhe sinkronizon parashikimet e motit nga telefoni inteligjent i lidhur.

Ka stok

SKU: DUN2161-BG Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M9037

Color

Beige

Materials
Case Material

Aluminum Alloy + ABS

Waterproof Rating

IP67

Display
Type

TFT

Size

1.91"

Resolution

240 x 296 Pixels

Battery
Battery Capacity

260 mAh

Health
Features

• Heart Rate Monitoring
• Blood Oxygen Monitoring
• Sleep Tracking
• Fitness Tracking

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch