Kieslect Calling Smart Watch Kr

5,990 L

 

Kieslect KR është një tjetër orë premium e Kieslect. Bluetooth 5.0 mundëson telefonata të qëndrueshme, me audio të pastër dhe me cilësi të lartë, bateri e cila zgjat deri në 3 ditë përdorimi pothuajse pa pushim, rezolucion 360×360 pixels, ndriçim 300 nit dhe shumë tipare të tjera që e bëjnë orën KR të dallueshme nga orat e tjera smart.

Ka stok

SKU: CNG3194-B Kategori: Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Battery Capacity

280 mAh

Charging Duration

2 days

Battery Life

2-3 days

Bluetooth

5.0

Heart Rate Sensor

VC32S

Language

18

Water Resistance

IP68, Pool Swimming

Material

FHD AMOLED Display

Resolution

360×360 pixel

Touch Screen

2.5D Tempered glass Anti-fingerprint coating

Body Material

Metal

Dimensions

45.7×45.7×12.1 mm

Weight

34.3g Without Strap and 50.7g With Strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual