OFERTA ONLINE

HAVIT Microphone & Bluetooth Speaker SK894BT

3,490 L

 

Havit SK894BT suporton Bluetooth v5.0 për transmetim wireless nga pajisjet e përputhshme. Përveç kësaj, boksi është i pajisur me driver 57mm me rreze të mesme dhe të lartë për tingullin 360°. Teknologjia audio TWS me stereo zgjerim të personalizuar është projektuar për tinguj me frekuencë të plotë që mbush dhomën. Kjo jep një tingull të balancuar me barazimin e përmirësuar për të krijuar një përvojë audio të plotë dhe më realiste.

Ka stok

SKU: DUN2154-B Modeli: SK894BT Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

 

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

SK894BT

Color

Black

Material

ABS + Fabric

Speaker Specifications
Driver

57 mm

Chip

BP1048B

Bluetooth

v5.0

Output Power

5W

Battery

3.7V/2000mAh

Battery Life

About 6 Hours

Modes

Bluetooth,TF Card

Input Voltage

DC 5V/1A

Charging

Type-C

Microphone Specifications
Battery Capacity

3.7V/500 mAh

Connection Mode

Wireless

Dimensions
Speaker

100 x 100 x 138 mm

Microphone

150 x 33.3 x 33.3 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x HAVIT Bluetooth Microphone & Speaker