Ofertë!
OFERTA ONLINE

Havit Mobile Phone Holder

390 L

Kurseni: 600 L

Mbajtëse celulari për makinë nga Havit, e cila mban telefonin tuaj të sigurt dhe stabël. Përshtatet me çdo telefon me gjerësi 48-90 mm dhe është ndërtuar me materiale rezistente të cilat pavarësisht kapjes së fortë nuk dëmtojnë aspak telefonin tuaj. 

Ka stok

SKU: DUN2140-B Modeli: H717 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,290 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Material

ABS+EVA+PC

Compatibility

Up to 48-90 mm width

Informacione për paketimin

1 x Havit Mobile Phone Holder