Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT RGB Multi-Function Keyboard

1,490 L

Kurseni: 500 L

Havit KB878L vjen me shumë funksione dhe me ndriçim të RGB, një pajisje periferike premium e krijuar me përpikëri për të rritur përvojën tuaj në kompjuter. Tastiera ka 104 çelësa, duke përfshirë 19 çelësa Anti-Ghosting, ajo siguron saktësi dhe reagim të pashembullt, duke plotësuar kërkesat si të lojtarëve ashtu edhe të profesionistëve. E krijuar për qëndrueshmëri, çdo çelës ofron një jetëgjatësi të jashtëzakonshme deri në 8,000,000 shtypje, duke siguruar besueshmëri që i reziston provës së kohës. Përmasat kompakte arrijnë ekuilibrin e përsosur midis funksionalitetit dhe transportueshmërisë, duke u përshtatur pa probleme në çdo strukturë.

Ka stok

SKU: DUN2177-B Modeli: KB878L Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

KB878L

Color

Black

Keyboard Specifications
Connection

USB 2.0

Number of Keys

104

Roll-Over

19 Keys

Operating Voltage

5V

Operating Current

300 mA

Dimensions & Weight
Dimensions

459 x 191.7 x 33 mm

Weight

605 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim