Razer Sphex V2 Mini – Gaming Mouse Mat

1,990 L

 

I dizenjuar për tu dhënë lojtarëve një përvojë të përsosur, Razer Sphex V2 Mini është shumë i hollë dhe sjell cilësi të lartë gjurmimi si për mausat me lazer ashtu edhe për ata optikë. Bërë nga polikarbonat ekstra i qëndrueshëm me bazë ngjitëse, ky tapet mausi qëndron në gjendje të shkëlqyer dhe pa lëvizur  edhe kur loja bëhet me të vërtetë intensive, kështu që ju nuk do të shqetësoheni për gjë tjetër veç lojës.

Ka stok

SKU: DUN878 Modeli: RZ02-01940200-R3M1 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Multicolor

Size

Small

Dimension

270 x 215 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Razer Sphex V2 Mini – Gaming Mouse Mat