SAPO ERDHI

Havit Tripod

490 L

 

Një tripod praktik, me strukturë stabël e cila përshtatet në disa lartësi të ndryshme, është i lehtë dhe komakt, me materiale të forta dhe peshë të lehtë. ST7012 është tripodi ideal nëse dëshironi ta merrni në ambinte të ndryshme falë prakticitetit maksimal që ju ofron në çdo aspekt.

Ka stok

SKU: DUN2145-B Modeli: ST7012 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Height

72-210 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit Tripod