Apai Genie Smartphone Selfie Shooting Gimbal 360°

490 L

 

Mbajtese Gimbal per smartphone e cila rrotullohet 360 grade. Mund te perdoret per regjistrime Vlogjesh apo videosh te ndryshme. Eshte shume e lehte ne perdorim dhe mund te perdoret nga te gjithe.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Communication

Bluetooth

Support for phone size

2.2 – 3.94" (56 – 100mm)

Functions

Object tracking mode, Face tracking mode, Support for tripod mounting

Style

AI tracking

Usage

Take picture /video

Material

ABS + Silicone

App support

Apai Genie

Support Remote Control

No

Support system

iOS 10.0 and later/Andriod 8.1 and later

Power supply

3x 1.5V alkaline dry battery (Not Included)

Dimensions (L x W x H)

3.66 x 3.66 x 6.51" (93 x 93 x 165.4mm)

Weight

6.77 oz (192g)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim