Ofertë!
OFERTA ONLINE

Haweel Laptop Sleeve Handbag

990 L1,490 L

Kurseni: 500 L

Kjo cantë laptopi përmban një copë poliester të cilësisë së lartë të papërshkueshme nga uji në pjesën e jashtme dhe në pjesën e  brendshme një copë të butë prej kadifeje . Kombinimi i këtyre materialeve, së bashku me dorezën PU të qëndrueshme dhe elegante, siguron mbrojtje të shkëlqyer për laptopin tuaj kundër pluhurit, ujit, gërvishtjeve dhe goditjeve. Me dizajnin e tij ultra të hollë dhe të lehtë, kjo cantë laptopi është shumë e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe udhëtim. Nuk do t’i shtojë masë të panevojshme çantës ose nuk do t’ju rëndojë kur jeni në lëvizje. Zinxhiri i lëmuar në çantë funksionon pa mundim, duke siguruar vendosje të lehtë dhe të përshtatshme në kompjuterin tuaj laptop.  Falë konstruksionit të saj të qëndrueshëm dhe të papërshkueshëm nga uji, mund të jeni të qetë duke ditur që laptopi juaj është i mbrojtur mirë edhe në rast se i bie uji aksidentalisht ose ekspozimit ndaj shiut.

Color
Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Navy Blue, Black

General
Size

13"-13.5", 14"-15", 15"-16"

Protection

Multiple-layer protection from dust, water, scratching, and shocks

Design

Ultra-slim and lightweight

Zipper

Smooth top-loading zipper for easy and convenient access

Waterproof

Made of durable and waterproof material

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Haweel Laptop Sleeve Handbag