Scooter Storage Bag

1,490 L

 

Çantë mbajtëse për skuterat elektrike. Çanta ka dizajn elegant me zinxhir të dyfishtë, dhe është e përbërë nga material rezistent ndaj konsumit dhe ndaj ujit. Kjo çantë e bën të lehtë lëvizjen dhe ruajtjen e skuterit tuaj.

Ka stok

SKU: CNG2764-GR Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Materials

Polyester fiber

Color

Moss grey

Specifications

Free size

Dimension

108 x 16 x 44 cm

Net weight

677g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter Storage Bag