Ofertë!
Të Përdorura

HP Elitebook 830 G6 13″, 8GB, 128GB SSD, Core i5

18,990 L

Kurseni: 4,000 L

HP EliteBook 830 G6 është një laptop biznesi elegant dhe i fuqishëm i krijuar për të përmbushur kërkesat e profesionistëve në lëvizje. Me dizajnin e tij të hollë dhe të lehtë, që peshon pak ofron transportueshmëri pa sakrifikuar performancën. Mundësuar nga procesori Intel Core i5, ai ofron fuqi të besueshme dhe efikase për kryerjen e shumë detyrave dhe produktivitetit. Ekrani 13,3 inç ofron pamje vizuale të qarta, ndërsa veçoritë e sigurisë si HP Sure View dhe Sure Start Gen5 sigurojnë mbrojtjen e të dhënave dhe integritetin e sistemit. Ndërtimi i tij i qëndrueshëm plotëson standardet MIL-STD-810G, duke ofruar mbrojtje ndaj konsumit të përditshëm. Me një sërë opsionesh lidhjesh duke përfshirë USB-C dhe HDMI, shoqëruar me jetëgjatësi të gjatë të baterisë, EliteBook 830 G6 është një zgjidhje e gjithanshme për profesionistët modernë.

 

• Intel® Core™ i5-8365U
• 8GB RAM + 128GB SSD
• 13″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics 620

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8365U

Processor Family

8th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

up to 4.10 GHz

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

Processor Cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-2400 MHz

Memory

128GB SSD

SSD DETAILS

M.2 SATA-3 M.2 TLC SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

13.3"

Panel Type

IPS

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

GPU Memory

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Intel Dual Band Wireless-AC 9560 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Intel I219-LM 10/100/1000 GbE

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB 3.1 Type-C
2x USB 3.1 Gen 1 Type-C
1x HDMI 1.4b
1x RJ-45 port
1x Docking connector
1x Headphone/microphone combo
1x AC power port

AUDIO
Built-in Microphone

3x Multi-array microphone

Built-in Speakers

Integrated stereo speakers Bang & Olufsen

CAMERA
Front Camera

720p HD camera

Software
Operating system

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

3-cell, Lithium Li-ion

Battery Capacity

50 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.33 kg

Dimensions

31.04 x 22.94 x 1.80 cm

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj